Weekend w Krakowie – propozycje noclegów

Kraków to idealne miasto, by wyskoczyć na weekend. Proponujemy więc Wam dzisiaj noclegi, w których świetnie się poczujecie, a w dodatku z łatwością zwiedzicie całe miasto. Nie trzeba przekonywać chyba, że Kraków po prostu trzeba odwiedzić? Nie tylko ze względu na jego atrakcje, ale także wartość historyczną dla kraju.

Kraków LOFT

To zdecydowanie apartament dla tych, którzy kochają piękne wnętrza. Urządzony w loftowym stylu, dzięki czemu można poczuć klimat Krakowskiego Rynku. Pomieści on 4 osoby więc jest świetną opcją dla rodziny lub grupy znajomych. Od Rynku Głównego dzieli go zaledwie 7 min drogi.

https://www.noclegowo.pl/krakow/r70305-ekskluzywny-apartament-w-samym-centrum-krakowa-krakow-loft/

MoonRoom

To świetna opcja dla osób, które podróżują we dwójkę. Ten apartament mieści się w samym centrum Kazimierza. Spacer na Rynek Główny zajmie zaledwie 15 min, co pozwoli lepiej zobaczyć Kraków. Nocą miasto tętni tu życiem – jeżeli lubicie rozrywkę, na pewno będziecie zadowoleni. MoonRoom w dodatku świetnie wygląda, ma niecodzienny klimat.

https://www.noclegowo.pl/krakow/r69829-moonroom-kazimierz/

Lorf Hostel & Coffee

Ten obiekt będzie świetny dla osób, które zamiast świetnie urządzonych apartamentów wolą po prostu wybrać nieco tańszą opcję, bo większość wyjazdu i tak spędzają na mieście. Hostel jest ładnie urządzony, a recepcja czynna jest całą dobę więc o godziny przyjazdu nie trzeba się martwić. Do tego możecie zamówić śniadanie do pokoju, jeżeli akurat nie macie ochoty wstawać.

https://www.noclegowo.pl/krakow/r70025-lorf-hostel-coffee/

Te opcje w Krakowie powinny Wam przypaść do gustu – idealne na weekend, ale nie tylko. Dobrze sprawdzą się również na dłuższy odpoczynek.

Miastem wartym odwiedzenia w Małopolsce są również Katowice. Czeka tam na Was wiele atrakcji oraz ciekawych miejsc. Aby się tam wybrać należy zarezerwować nocleg w Katowicach. Przed wyjazdem koniecznie zrób sobie z mapkę z najlepszymi restauracjami czy atrakcjami, które koniecznie chcesz odwiedzić!